"Bár nem mutogatom őket, büszke vagyok a hegeimre, mert emlékeztetnek arra, hogy legyőztem valamit, ami sokáig sokkal erősebb volt mint én." Minden vihar után kisüt a nap.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése